Ozonowanie pomieszczeń

Oferujemy ozonowanie pomieszczeń, wykonywane przy pomocy najwyższej jakości, profesjonalnych generatorów ozonu. Producent generatorów ozonu Korona jest pionierem branży producentów tych urządzeń na rynku polskim. Jakość i rzetelność wykonania tych ozonatorów, gwarantuje skuteczne ozonowanie pomieszczeń.Korzystając z naszych usług uzyskasz:

  • nieinwazyjne odgrzybianie klimatyzacji samochodowej, pomieszczeń i sprzętów
  • dezynfekcja mieszkań, biur, pomieszczeń i samochodów
  • niszczenie odorów trudnych do usunięcia, jak min. spalenizna, stęchlizna, kadaweryna, zapachy po klejach, farbach itp.
  • likwidacja rybików, mrówek, moli in. małych insektów

W serwisie ECO-OZON znajdziesz szereg informacji o biobójczych właściwościach ozonu. Ozonowanie pomieszczeń poprawia komfort życia osób uczulonych na kurz i inne alergie wziewne, jest doskonałą metodą na odświeżanie domu i mieszkania, gdzie przebywają zwierzęta. Zapoznaj się ze szczegółami oferty:

Wynajem osuszaczy

Wynajmując nasze urządzenia otrzymasz skuteczne:

  • osuszanie pomieszczeń mieszkalnych i biurowych
  • osuszanie piwnic, garaży, archiwów itp
  • osuszanie pomieszczeń i domów po pracach budowlano-remontowych

W ofercie ECO-OZON znajduje się wynajem osuszaczy zarówno do małych jak i większych kubatur, co pozwala na wydajne usuwanie wilgoci z mieszkań i przyspiesza prace budowlane. Parametry osuszaczy dobieramy do konkretnej kubatury i stopnia zawilgocenia ścian i powietrza. Zapraszamy do szczegółów oferty:

Usługi dla firm

Zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie świadczenia usług lub sprzedaży specjalistycznych urządzeń pomiaru i kontroli gazów. Oferta jest przygotowywana indywidualnie, uwzględniając szczególne wymogi i warunki klienta. Dlatego zanim przygotujemy ofertę, przeprowadzamy z klientem wywiad potrzeb biznesowych.