Zadzwoń: 502 191 111

Zapytaj: przejdź do bezpiecznego formularza kontaktowego .

Jak zdezynfekować pomieszczenie?

Wyobraź sobie, że kupujesz lub wynajmujesz mieszkanie. Chcesz mieć poczucie, że tworzysz w nim od początku swój bezpieczny, zdrowy klimat. Czy przychodzi Ci do głowy pytanie, jak szybko i skutecznie zdezynfekować pomieszczenie, na dodatek bez wyburzania tynków i w ciągu co najmniej jednego dnia? Nieinwazyjna dla pomieszczeń dezynfekcja metodą ozonowania jest rewelacyjną alternatywą dla chemicznych środków dezynfekcyjnych: Ozonowanie może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. ECO-OZON gwarantuje zastosowanie skutecznej i bezpiecznej dla otoczenia metodologii zabiegów ozonowania. Ozonowanie pozwala na:

  • canstockphoto5941257zdezynfekować mieszkanie po poprzednim lokatorze?
  • zmniejszyć objawy alergii, szczególnie w okresie grzewczym dla osób z problemami układu oddechowego lub alergią wziewną
  • zdezynfekować zabawki w przedszkolu i żłobku
  • ograniczyć zakażenie się dzieci w przedszkolu
  • przeprowadzić dezynfekcję gabinetów lekarskich i weterynaryjnych
  • ograniczyć proces gnicia w przechowalnictwie warzyw i owoców
  • usunąć zagrzybienie klimatyzacji samochodowej
  • zlikwidować przykre zapachy jak zapach nikotyny, zapachy odzwierzęce, zapachy po klejach i farbach

Dezynfekcja i odświeżanie pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcja pomieszczeń

Ozonowanie jest rozwijającą się w Polsce metodą na wygodną dezynfekcję pomieszczeń. Polega na wprowadzeniu ozonu do pomieszczenia oraz poddaniu jego wnętrza utleniającemu działaniu tego pierwiastka. Dzięki odpowiednio zastosowanym cyklom ozonowania, połączonym z wcześniejszym technicznym przygotowaniem pomieszczenia, ECO-OZON gwarantuje właściwą i bezpieczną dla ludzi metodologię dezynfekcji pomieszczeń przez ozonowanie.

Niszczenie przykrych zapachów

Niszczenie przykrych zapachów

Ozonowanie pomieszczeń pozwala na skuteczne usuwanie zagrzybienia pomieszczeń i rzeczy, które uległy zagrzybieniu. W większości przypadków ludzie decydują się na całkowity remont, obejmujący skuwanie tynków i wykorzystanie preparatów grzybobójczych. Ozonowanie pozwala oszczędzić na kosztach kompletnej renowacji, a w szczególności czasu spędzonego na przeprowadzeniu prac porządkowych po remoncie. Ozon jest gazem głęboko wnikającym w struktury Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej[/caption]materiału budowlanego, niszcząc grzybnie rozwijające się w głąb ścian, likwiduje i oczyszcza powietrze z zarodników grzybów i pleśni. Ozonowanie to niezawodna dezynfekcja i odgrzybianie pomieszczeń, jak i oczyszczanie klimatyzacji, w której grzyby znajdują idealne warunki do swojego rozwoju.

Odgrzybianie samochodów przez ozonowanie

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

Szczególnie zwracamy uwagę na odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Często lekceważymy tę konieczność, zapominając jak wiele czasu spędzamy w samochodzie. Ozonując auto zyskujemy całkowitą dezynfekcję, usunięcie zapachów z wnętrza auta i kompletne odgrzybienie klimatyzacji.

Ozonowana woda jako dezynfektant

Przedłużanie trwałości warzyw i owoców

Przedłużanie trwałości warzyw i owoców

Ozonowaną wodę można z powodzeniem stosować jakob środek do mycia warzyw i owoców. Świeżo ozonowana woda ma właściwości niszczące bakterie gnilne, przez co przedłuża skutecznie ich trwałość. W medycynie, okłady z użyciem ozonowanej wody tzw przymoczki, stanowią element zabiegów leczniczych na zmiany skórne wywołane drobnoustrojami. Ozonowana, odstana woda jest bardzo dobrym środkiem do sporządzania naparów ziołowych. W kosmetyce sprawdza się zarówno w codziennej pielęgnacji skóry, jak i w pielęgnacji skóry trądzikowej.