Oferujemy sprzedaż niezbędnych urządzeń do profesjonalnego przeprowadzania usług dezynfekcji, odgrzybiania i osuszania pomieszczeń. Obok wielu urządzeń wspomagających pracę generatorów ozonu, w wyposażeniu technicznym powinny na pewno znaleźć się:

  • miernik wilgotności powietrza
  • miernik wilgotności ścian
  • miernik ozonu
  • koncentrator tlenu

Bogatą ofertę wszelkiego rodzaju mierników i detektorów gazów w zróżnicowanej konfiguracji, osuszaczy pomieszczeń wykorzystujących różne metody osuszania, przeznaczonych dla domu i do dużych zastosowań przemysłowych, prezentujemy w ECO-OZON-sklep.pl . ZAPRASZAMY.

Miernik typ GasHunter przeznaczony jest do jednoczesnego pomiaru gazów wybuchowych, palnych toksycznych oraz ubytku tlenu (od jednego do czterech różnych gazów). Urządzenie uzyskało Nagrodę Głównego Inspektora Pracy GRAND PRIX „SAWO 2003″ w kategorii Ochron Zbiorowych i Aparatury Kontrolno-Pomiarowej. Model ten można skonfigurować do pomiaru ozonu. Do pomiaru gazów wybuchowych i palnych używany jest czujnik katalityczny, natomiast do pomiaru gazów toksycznych oraz tlenu wysokiej jakości czujniki elektrochemiczne. Standardowym zakresem dla ozonu jest 1 ppm, na życzenie klienta zakres jest zwiększany do 5 ppm, bez dopłaty. Szczegóły znajdą Państwo w ECO-OZON-sklep.pl. Zapraszamy także do specjalnej strony naszego serwisu wejdź tutaj poświęconej miernikom ozonu.

Miernik wilgotność ścian domu, wylanych posadzek czy zamokniętych materiałów budowlanych lub drewna. Pomiar wilgotności odbywa się za pomocą czujników higrometru, po ich wbiciu lub przyłożeniu do sprawdzanego materiału. Szczegóły dotyczące parametrów technicznych i ceny: ECO-OZON-sklep.pl.

Higrostat automatycznie włącza lub wyłącza przyłączony osuszacz (nawilżacz), regulując w ten sposób automatycznie poziom wilgotności w otoczeniu. Jest to zapewnienie przyjemnego klimatu przy jednoczesnej oszczędności energii. Szczegóły techniczne i cena higrostatu: ECO-OZON-sklep.pl .

Koncentratory tlenu są z powodzeniem wykorzystywane podczas ozonowania, jako dodatkowe wyposażenie przy generatorach ozonu wytwarzających ozon z mieszaniny tlenu i powietrza, tj. w sytuacji, gdy poddawane pomieszczenie nie może być poddane intensywnemu wietrzeniu. Tak wzbogacona w tlen mieszanina omywa lampy wyładowań koronowych. Innym rozwiązaniem jest podawanie tlenu z butli. Koncentratory tlenu oferowane przez ECO-OZON posiadają zastosowanie w lecznictwie np. w takich zabiegach jak tlenoterapia. Szczegóły oferty na zapytanie.