Generatory ozonu dystrybuowane przez ECO-OZON P.H.U., zawierają indywidualną dokumentację, na którą składa się:

 • karta gwarancyjna, opieczętowana przez producenta
 • szczegółowa instrukcja obsługi
 • deklaracja zgodności
 • karta charakterystyki ozonu
 • tabela stężeń ozonu
 • broszura informacyjna dot. właściwości i zastosowania ozonu

Każdy z naszych klientów, może liczyć na posprzedażowe wsparcie w technice ozonowania pomieszczeń. Ofertę naszą rozszerzyliśmy także o akcesoria do ozonowania, obejmującą urządzenia związane z dezynfekcją i osuszaniem pomieszczeń i samochodów www.eco-ozon-sklep.pl

Generator ozonu EKOTECH wersja K 1

Generator ozonu K 1 produkowany jest w trzech wersjach różniących się wielkością wytwarzanego ozonu na godzinę pracy ozonatora:

 • K 1/1 – do 5 g/h
 • K 1/2 – do 11 g/h
 • K 1/3- do 15 g/h

Źródłem tlenu jest powietrze. Generatory ozonu EKOTECH K 1 dedykowane są przede wszystkim potrzebom domowym. Całkowicie bezpieczny ozonator, zbudowany jest z najlepszej jakości komponentów. Prosty i przyjazny w użyciu. Zastosowanie: dezynfekcja pokojów, szaf, wnęk tapczanów, ubrań, dezynfekcji zagrzybionych mieszkań i łazienek, lodówek, zamrażarek, dezynfekcja owoców/warzyw. Ozonator posiada króciec założony na wylocie ozonu umożliwiający podłączenie rury użytecznej przy ozonowaniu klimatyzatorów, systemów wentylacyjnych oraz miejsc tego wymagających i trudno dostępnych. Więcej o ozonatorze K 1 na stronie sklepu www.eco-ozon-sklep.pl .

ozonator K 1

Generator ozonu EKOTECH wersja K 2

Generatory ozonu EKOTECH K 2 produkowany jest w trzech wersjach różniących się wielkością wytwarzanego ozonu na godzinę pracy ozonatora:

 • K 2/1 – do 13 g/h
 • K 2/2 – do 16 g/h
 • K 3/3- do 20 g/h

Źródło tlenu-powietrze. Przeznaczone do ozonowania pomieszczeń do 400 m3 (w zależności od wersji). Posiada możliwość zamontowania króćców kierunkowych na wylotach ozonu umożliwiających podłączenie rur użytecznych przy ozonowaniu klimatyzatorów, systemów wentylacyjnych, lodówek, zamrażarek, pawlaczy, wnętrz tapczanów i samochodów poprzez uchyloną szybę (ozonator dla warsztatów samochodowych, myjni).

ozonator do dużych kubatur

Generator ozonu EKOTECH P AQUA

Generator ozonu EKOTECH P AQUA posiada wydajność produkcji ozonu do 10-20 g/h. Przeznaczony jest do ozonowania wody w zbiornikach do przechowywania żywych ryb, akwariów zoologicznych (powyżej 1000 l), ozonowania oczek wodnych z rybami, przesyłania ozonu w miejsca odległe od generatora (do 30 m) oraz do dezodoryzacji, dezynfekcji i deakaryzacji powietrza i przedmiotów z nim się stykających, dezynfekcji klimatyzacji samochodowej, lodówek, szaf, mebli, miejsc trudno dostępnych, inne. Wydajność generatora pozwala na osiągnięcie w ciągu 1 godziny stężenia progowego w kubaturach do 200 m3.

ozonator do ozonowania wody i pomieszczeń

Generator ozonu EKOTECH P LABMED

Generator ozonu EKOTECH P LABMED posiada wydajność produkcji ozonu uzależnioną od źródła tlenu. Jest to do 10 g/h przy zasilaniu tlenem 8 l/min, do 15 g/h przy zasilaniu tlenem 20 l/min, do 20 g/h przy zasilaniu mieszaniną 60% tlenu+40% azotu
Urządzenie specjalistyczne, dedykowane przede wszystkim dla ozonowania płynów (cieczy, gazów) oraz powietrza.
Pozwala na aplikowanie ozonu w miejsca odległe od generatora.

ozonowanie na duże odległości

Generator ozonu EKOTECH wersja K 4

Generator ozonu EKOTECH K 4 przeznaczony jest do produkcji ozonu z otaczającego go powietrza i ma zastosowanie w profesjonalnych zabiegach dezodoryzacji, dezynfekcji i deakaryzacji powietrza i przedmiotów z nim się stykających. Generator ma możliwość zamontowania króćców kierunkowych na wylotach ozonu umożliwiających podłączenie rur użytecznych przy ozonowaniu klimatyzatorów, systemów wentylacyjnych, lodówek, zamrażarek, pawlaczy, wnętrz tapczanów i samochodów poprzez uchyloną szybę (warsztaty samochodowe, myjnie). Ozonator EKOTECH w wersji K 4 dedykowany jest profesjonalistom z szeroką wiedzą merytoryczną i praktycznym doświadczeniem w przeprowadzaniu określonych procesów technologią ozonowania. Wydajność generatora na poziomie 40 gramów ozonu na godzinę wysyca po godzinie do stężenia progowego 300 m³.

ozonator do profesjonalnych zastosowań zdjęcie produktu w opracowaniu

Generator ozonu EKOTECH P TECH

Zastosowania profesjonalne do:
– instalacji do ozonowania płynów (cieczy i gazów),
– instalacji inżektorowych (zwężka Venturiego),
– instalacji barbotażowych; wytwornice wody ozonowanej in situ,
– zasilania reaktorów chemicznych w ozon,
– laboratoryjne,
– inne w skali półtechnicznej i technicznej przy łączeniu szeregowym, równoległym i mieszanym.

Wydajność:
1) 18 – 20 g/h przy zasilaniu powietrzem suchym (wydajność wzrasta ze spadkiem wilgotności powietrza), odolejonym i odpylonym;
2) 30g/h przy zasilaniu tlenem 10 l/min (min. 0.5 bar);
3) 40 g/h przy zasilaniu 100% tlenem z butli lub koncentratora tlenu 20 l/min (min. 0.5 bar);

ozonatory profesjonalne

Zasady składania i realizacji zamówień.

1. Oferta handlowa jest przesyłana zwrotnie do klienta na zapytanie przesłane drogą elektroniczną lub na życzenie składającego zapytanie w wersji
papierowej.
2. Zamówienia są przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub faksem. Zamówienie potwierdzane jest zwrotną pocztą. Całość
korespondencji jest archiwizowana.
3. Zamówienie jest przyjęte do realizacji po wpłaceniu zadatku w wysokości 50% ceny brutto urządzenia na konto bankowe firmy ECO-OZON P.H.U.
4. Kolejne 50% ceny pobierane jest przez kuriera przy dostawie generatora ozonu. Faktura VAT dostarczana jest wraz z urządzeniem.
5. Zadatek na realizację zamówienia wpłacany jest na podstawie wystawionej faktury pro-forma.
6. Termin realizacji zamówienia standardowego generatora wynosi do 7 dni roboczych.
7. Termin realizacji zamówienia niestandardowego generatora wynosi do 14 dni roboczych.
8. Koszt dostawy za pobraniem: 30,00 PLN netto.

Promocje

przy zakupie powyżej jednej sztuki generatorów ozonu EKOTECH koszty dostawy ponosi ECO-OZON P.H.U.
przy zakupie generatora ozonu EKOTECH K 4 koszty dostawy ponosi ECO-OZON P.H.U.
na życzenie klienta wysyłamy materiały promocyjne w wersji elektronicznej.