Kilka słów o nas:

Prowadzimy działalność handlowo-usługową, związaną z procesami obróbki powietrza. Rozpoczęliśmy działalność w 2010 r. jako firma świadcząca usługi odgrzybiania i dezynfekcji metodą ozonowania. Odgrzybianie łączy się z utrzymaniem odpowiedniego poziomu wilgotności w pomieszczeniach, to z kolei wprost przekłada się na dbałość o zdrowy mikroklimat budynków, w których przebywamy. Tak więc nasza praktyka i potrzeby klientów spowodowały, że w ofercie naszej pojawił się wynajem osuszaczy, a w dalszej konsekwencji bogata oferta sprzedaży urządzeń i akcesoriów do ozonowania, osuszania oraz pomiarów warunków mikroklimatycznych w budynkach.
Firma ECO-OZON współpracuje od początku swej działalności z producentem ozonatorów OZONATORY EKOTECH. Producent ten obecny jest na rynku generatorów od 2005 roku. Rozwiązania techniczne zastosowane w generatorach ozonu są więc poparte wieloletnim doświadczeniem konstruktorskim. W ofercie znajdują się generatory ozonu o szerokim spektrum zastosowania, opracowane, wykonane i serwisowane w Polsce. Każdy z klientów może wybrać opcję urządzenia wśród dostępnych modeli generatorów ozonu, a także zamówić specjalnie, dedykowany pod indywidualne potrzeby, ozonator, po uzgodnieniu szczegółów z ECO-OZON.

Projektujemy, produkujemy i instalujemy systemy do ozonowania powierzchni wielkokubaturowych, systemy do ozonowania wody i ścieków.

Zapraszamy do kontaktu. Zespół ECO-OZON P.H.U.

Nasz adres:
Anna Kląskała ECO-OZON P.H.U.
NIP: 747-115-59-70
REGON: 021977320
biuro:
ul. Strzegomska 49 A
53-611 Wrocław
m_klaskala@wp.pl
biuro@eco-ozon.pl
biuro@eco-ozon-sklep.pl