Opinie zadowolonych klientów:

Krzysiek - 7 października 2012

Kompleksowa usługa – firma godna polecenia!
W moim przypadku:

  1. grzyb w mieszkaniu
  2. pomiar
  3. diagnoza
  4. (plusy-minusy) kucie kafelek
  5. odkrycie źródła problemu (ciek w ścianie za kaflami)
  6. osuszanie – osuszanie – osuszanie.

Przy tym miła obsługa; b. dobre doradztwo i co najważniejsze w dzisiejszych czasach – dotrzymywanie terminów!!

Darek - 22 marca 2012

Skorzystałem z usługi osuszania mieszkania, które lekko zalała nieszczelna instalacja CO. Powiem po prostu: „Miła i rzetelna obsługa”. Jeżeli w przyszłości będę potrzebował fachowej porady lub usługi, chociażby czyszczenia klimatyzacji w samochodzie … wiem do kogo się zgłoszę.

Polecam i pozdrawiam

AGRO Mazovia - 17 stycznia 2012

Miła i profesjonalna obsługa. Bardzo szybki czas realizacji złożonego zamówienia. Dokładna informacja o statusie złożonego zamówienia na każdym jego etapie. Dziękuję za transakcję i polecam dostawcę wszystkim zainteresowanym miernikami gazów. AGRO Mazovia

Paweł - 29 września 2011

Skorzystałem z uslugi czyszczenia klimatyzacji samochodu ozonem. Usluga z dojazdem do klienta. Profesjonalna, rzetelna z fachowa porada. Auto posiadalo specyficzny zapach ktory zostal zneutralizowany w ciagu 1 cyklu trwajacego 30 min. Bezinwazyjna metoda. Naprawde polecam!

Beata Mikołajczak - 11 sierpnia 2011

Solidna firma, szybka reakcja na „rosnący problem”.
Profesjonalne doradztwo. Dzięki rozmowie z p.Markiem oraz jego pomiarom wilgotności zwróciliśmy uwagę na system wentylacji w łazience i poprawiliśmy niedoskonałości.
Mam nadzieję nie korzystać już jeżeli chodzi o to coś czarnego na suficie. Ale powietrze w sypialni po ozonowaniu polecam szczególnie (nie wiem czy to czasem nie po tym rodzina mi się powiększyła) .

Polecam usługi „Eco-ozon”

Sebastian Sz. - 28 lipca 2011

Bardzo profsjonalna usluga. Negocjacje prowadzone w przyjaznej atmosferze, dostarczenie towaru w terminie i zgodnie z zamowieniem, pelen serwis przy dostarczeniu. Pan Marek wykazal profesjonaliz z wyzszej polki handlu od poczatku do konca. Na pewno bede kontynuowal wspolprace z Eco-ozon. Firma godna polecenia. Jezeli Masz jakies pytania napisz SebSzafranski”małpa”poczta.fm w tytule „zapytanie o eco-ozon”, odpowiem najszybciej jak to mozliwe.